Mobil Cihazlar

Melez Ultrabook VAIO Duo 11

Sony’nin görücüye çıkardığı VAIO yelpazesinde yer alan VAIO Duo 11 Ultrabook modeli, aynı zamanda akıllı, sezgisel bir dokunmatik ekranlı tablete de dönüşebiliyor, kullanıcılarının üretkenliği ve yaratıcılığını artırıyor.

VAIO Duo 11, dokunma ve el yazısını Windows 8 deneyiminin tam merkezine yerleştiriyor. Hassas, dokunmaya duyarlı, süper parlak Full HD OptiContrast Panel üzerinde yazmayı, çizmeyi, medya ve uygulamalar ile etkileşime girmeyi olanaklı hale getiriyor.

Avuç içinizin dokunmatik ekran üzerinde yarattığı basıncı hesaplıyor

Değiştirilebilir kalem ucu seçenekleri sayesinde sert veya daha yumuşak yazım hissi arasında bir seçim yapma olanağı sunuyor. Seçili uygulamalar ile VAIO Duo 11 ne zaman yazı yazdığınızı fark edip avuç içinizin dokunmatik ekran üzerinde yarattığı basıncı akıllıca hesaba katıyor.

Ağa bağlı zengin eğlence deneyimleri

VAIO Duo 11 aynı zamanda ağa bağlı zengin eğlence deneyimleri de sunuyor. Sony’nin One-touch fonksiyonu ile NFC (Yakın Alan İletişimi) özelliğine sahip Sony cihazları arasında kolaylıkla ve anında müzik ve fotoğrafların tadı çıkarılabiliyor. Tek yapmanız gereken, cihazlardan birini diğerine dokundurarak, hiçbir Bluetooth veya Wi-Fi kurulumu yapmanıza gerek kalmadan kablosuz bağlantı kurmak.

Quick Boot saniyeler içinde düzgün ve sorunsuz bir şekilde çalışmaya hazır hale geliyor. Molaya ihtiyacınız olduğunda ise VAIO Duo 11, enerji tasarruflu derin uyku moduna girerek belgelerinizi koruyor. RapidWake + Eco, kişisel bilgisayarınızı anında uyandırarak her şeyi tam da bıraktığınız gibi önünüze getiriyor.

Yeni VAIO Duo 11 hibrit Ultrabook kişisel bilgisayar, Ekim 2012’nin sonundan itibaren raflardaki yerini alacak.

intel

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı