Eğitim Teknolojisi

Sınav Yardımcısı-El Tarayıcısı HandyScan

Ülkemizin bir sınavlar ülkesi olduğunu düşündüğümüzde öğretmenlerinde öğrencileri sınavlara göre yetiştirebilmeleri için mutlaka bol bol soru çözmeleri gerekmekte. Böyle bir durumda HandyScan yardımınıza koşuyor. Test kitaplarından veya kendi defterinizdeki soruları hızlı bir şekilde tarayıp HandyScanı etkileşimli tahtaya bağlayarak soruları yansıtıp çözmeye başlayabilirsiniz.


Etkileşimli tahtanız yok ise o zamanda bilgisayarınız aracılığıyla projeksiyondan yansıtabilirsiniz. Çok kullanışlı ve hızlı bir çözüm olduğunu düşünüyorum. Renkli ve siyah beyaz tarama yapabilen HandyScan 300 ve 600 dpi’lık tarama seçenekleri ile sizlere yardımcı oluyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı