Doküman KameraEğitim Teknolojisi

Kablosuz Doküman Kamera

Aver firması tarafından piyasaya sürülen kablosuz özellikli Aver W30 doküman kamera artık öğretmenlere kamerayı istediği yerlere taşıma imkanı sağlayarak, istedikleri noktadaki görüntüyü yansıtabilmelerine olanak sağlıyor. Kolay kurulumu ve 1080p desteği ile video ve resimler hazırlamanız da mümkün.

Özellikle Fatih projesi kapsamında gelen doküman kameraların bağlantı kablolarının çok kısa olduğunu ve bu sebeple sıkıntı çıkardığını düşündüğümüzde kablosuz bir doküman kamera etkileşimli tahtalarla çok uygun bir şekilde çalışırdı diye düşünüyorum. 500 dolarlık yaklaşık fiyatıyla da kablolu kameralarla aynı fiyatlarda diyebiliz. resimler ve tanıtım videosu yazımızın devamındadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı