Eğitsel Uygulamalar

TTNet ve Turkcell E-Kitap Servisleri

Ülkemizin iki büyük firması olan TTNET ve Turkcell e kitap servisleriyle müşterilerinin karşılarına çıktılar. servisleri kısaca incelediğimizde TTNET hem Android hem de Apple desteğinin olduğunu görüyoruz. Turkcell’de ise şu an için sadece Apple desteği mevcut.

Şu an için çok geniş bir arşivleri olmasa da güncel kitapları bulmak mümkün ancak durum şu ki basılı haldeki kitaplarla yaklaşık aynı fiyata satılıyor. Bu durum biraz dezavantaj çünkü cihazınız arızalandı veya yanlışlıkla kitapları sildiğinizde yeniden yükleme olasılığı yok o sebeple ülkemizde halen basılı materyalleri almak daha mantıklı diyebilirim veya başka bir çözüm internetteki pdf formatında bulabildiğiniz ücretsiz  e-kitapları kullanabilirsiniz en azından bu servisler kendilerini düzeltip gerçekten ucuzlayana kadar. Bağlatı adreslerini aşağıdan paylaşıyorum.

http://www.ttnetkitap.com/

https://www.turkcellkitaplik.com/

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı