Eğitim Teknolojisi

Tablet ve Okuma Alışkanlıkları

Bir tablet edinmek aslında bana ne kazandırdı diye düşündüğümde kısaca anlatmak gerekirse; özellikle okuduklarımda artış oldu diyebilirim.

Okumak istediklerimi vakit ayırıp topladıktan sonra artık her yerde okuma imkanı bulabiliyorum örneğin yolculuklarda veya sohbet aralarında ama işin en güzel yanı bir yolculukta yanınıza bir kitap alırsınız ve sıkıldığınız anda okuyacak bir şeyiniz yoktur bu durum tablet elinizde ise değişiyor A kitabını kapatıp B dergisinden başlayabilirsiniz. Yanınızda onlarca kitap ve dergi taşıyabilirsiniz. Eğer kitaplarınız PDF ise kaliteli PDF’ler olmasına dikkat etmenizde fayda var. Tabletler müzik dinlemek, bazı basit oyunlar oynamak veya video izlemek konusunda da bizlere yardımcı olsa da işin en güzel yanı bence kitap okumayı arttırması.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı