Eğitim

Zürafa Çocuk Merkezi

Ülkemizde çocukların ve öğrencilerin kullandıkları binalara çok önem vermeden yapsakta birçok ülke de çocukların kullandıkları binalar özen gösterilerek tasarlanıyor. Daha önce buradaki yazımızda da öğrenciler için tasarlanmış binaların ne kadar özenle hazırlanmış olduklarını görmüştük. 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında da düşünülmeden başlatılan 4+4+4 sisteminin başlamasıyla ortaya çıkan bina ihtiyaçlarında da öğrencilerin fiziksel ihtiyaçları hiç düşünülmeden öğrenciler binalara tıkıştırılmıştır. En basitinden 1. sınıf öğrencilerinin kullanacağı lavabo ve tuvaletler bile birçok okulda bulunmamaktadır. GELECEĞİNE YATIRIM YAPMAYAN BİR TOPLUM YOK OLMAYA MAHKUMDUR. Sözünü hatırlatarak sağlam bir gelecek için öğrencilere ve öğretmenlere değer verilmesini bir kez daha hatırlatıyoruz.

child-center-egititmteknolojinet (1) child-center-egititmteknolojinet (2) child-center-egititmteknolojinet (3) child-center-egititmteknolojinet (4)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı