İnternet

Milli Eğitim Müdürlükleri E-İmza’ya Geçti

Milli eğitim müdürlükleri 01.10.2012 tarihinden itibaren e-imza uygulamalarına başlamaları gerekmekteydi. Yapılan eğitimler gerekli alt yapı çalışmaları doğrultusunda geçiş işlemleri yeni yeni tamamlandı ve artık birçok kurum geçiş işlemlerini tamamladı kullanıma başladı.

Bu sistemi verimli bir şekilde kullanan kurumlar işlerin aksamadan ve kesintiye uğramadan çok hızlı bir şekilde yürütülmesini sağlayarak kırtasiye, haberleşme, insan kaynağı, depolama giderleri, ofis kullanım alanları gibi maliyetlerinde önemli tasarruflar elde etmektedirler. Sistemin kullanımı ile ilgili olarak http://dysegitim.meb.gov.tr ve http://kamusm.gov.tr/ adreslerinden ayrıntılı bilgi alınarak sistem daha aktif halde kullanabilirsiniz. Ayrıntılı anlatım videoları ise http://kursiyernet.meb.gov.tr/kursiyer/ sitesinde bulunmaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı