Eğitim Teknolojisi

Eğitim Teknolojisinde Biraz Nostalji

Çok yeni bir kavram gibi gözükse de artık eskidiğini ifade etmekte fayda var. Bir okulun müzesinden çektiğimiz fotoğraflarla eğitim teknolojisi tarihinde kısa bir yolculuğa çıkıp ardından eba.gov. tr’ye eklenmiş olan fotoğraflarla eğitim teknolojisi tarihini kısace bir hatırlayalım. Çok kısa bir sürede nerelerden nereye geldiğimizi görünce insan gerçekten dehşete düşüyor. Bundan  10 yıl sonra bakalım neler olacak.

IMAG0001 egitimteknolojinet_tarih (22) egitimteknolojinet_tarih (21) egitimteknolojinet_tarih (20) egitimteknolojinet_tarih (19) egitimteknolojinet_tarih (15) egitimteknolojinet_tarih (14) egitimteknolojinet_tarih (16) egitimteknolojinet_tarih (17) egitimteknolojinet_tarih (18) egitimteknolojinet_tarih (13) egitimteknolojinet_tarih (12) egitimteknolojinet_tarih (11) egitimteknolojinet_tarih (10) egitimteknolojinet_tarih (9) egitimteknolojinet_tarih (4) egitimteknolojinet_tarih (5) egitimteknolojinet_tarih (6) egitimteknolojinet_tarih (7) egitimteknolojinet_tarih (8) egitimteknolojinet_tarih (3) egitimteknolojinet_tarih (2) egitimteknolojinet_tarih (1)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı