Eğitim Teknolojisi

Epson Ürün Tanıtımı Etkinliğindeydik

Japon Epson firması tarafından hazırlanan ürün tanıtım etkinliğe yapılan davete iştirak ederek Epson hakkında geniş bir bilgi sahibi olduk.     Özellikle kişinin kendisinin doldurabileceği kartuşlu yazıcılarla tonerli ürünlere kafa tutuyor. Çok kaliteli fotoğraf baskısı yapabilen L800 gibi ürünler evde fotoğraf basmak isteyenler için çok ekonomik ve kaliteli ürünler. Seiko firmasının da sahibi olduğunu öğrendiğimiz firma günlük ortalama 20 adet patent alıyormuş. Günde 20 icat çok yüksek bir sayı. Şu an için kullandığımız birçok projeksiyon parçasının patenti onlara ait ve diğer projeksiyon satıcıları Epson’a patent ödüyorlar.

Projeksiyon ile akıllı tahtayı birleştiren Epson EB 425W ürünü de eğer etkileşimli tahta olmasaydı okullar için seçkin bir ürün olurdu.

IMAG2434

Aşağıdaki inkjet yazıcı tanıtım videosuda çok güzel tavsiye ederim.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı