Eğitsel Uygulamalarİngilizce

İngilizce-Almanca-Fransızca Kelime Test Paketi Uygulaması

Boş vakitlerinizde yabancı dil kelime dağarcığınızı genişletmek ister misiniz?

Bu komple set, ayrı ayrı hazırlanmış en fazla ihtiyaç duyulan üç dil setinin biraraya gelmesi ile oluşturuldu. Ayrıca her setin 100 kelimelik başlangıç seviyelerini ve ara testlerini ücretsiz deneyebilirsiniz.

İngilizce-Fransızca-Almanca kelime setleri profesyonel ezber metodlarına göre hazırlandı ve zorluk seviyesi titizlikle seçilmiş en fazla kullanılan kelimelere göre düzenlendi. Her testin başında kelimelerin anlamları önünüze gelir ve her yaptığınız yanlışta sorunun anlamı gösterildikten sonra tekrar karşınıza çıkar. Böylece kelime tamamen hafızanıza yerleşmiş olur. Ayrıca zaman bitmeden doğru cevabı vermek zorunda olmanız hem kelimeyi ezberlediğinizi gösterir hem de istediğiniz dili eğlenerek öğrenmenizi sağlar.

Her beş testte karşınıza çıkan karışık testler ve seviye sonundaki genel test bilgilerinizi tekrar gözden geçirmenizi sağlar. Testleri tekrarlayarak maksimum skoru yaptığınızda kelimeleri kolay kolay unutmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Faydalı bulduğunuz takdirde orta seviye ve ileri seviye testleri sadece birer dolara alarak bizlere destek olun ve seçtiğiniz dili öğrenmeye bir adım daha yaklaşın.

Yabancı dil öğrenmeye zamanınız olmasa bile kelime haznenizi geliştirin ama eğer yabancı dil öğrenmek istiyorsanız bu test tam size göre!

İyi çalışmalaruygulama_indir

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı