İnternet

Google’da Bir Resmi Arama

Genellikle arama motorlarında yazarak yada son zamanlarda konuşarak arama yapıyoruz. Arama istediklerimiz örneğin bir çiçek bile olsa bunu yazarak belirtiyoruz ve arama motorları bunu bize yazı, resim ve video olarak listeliyor. Ancak Google’un çok bilmediğimiz bir özelliği ile aramak istediğimi görseli Google’a göstererek görseli arayabiliyoruz. Aşağıda resimlerle anlatmaya çalışacağımız uygulama birçok yerde sizlere kolaylık sağlayacaktır. Size ait olan bir resmi internet üzerinde aramak yapmak isterseniz bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz, aynı zamanda bir resmin orjinal halini bulmak isterseniz yine bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

google

Daha sonra aşağıdan görsellerde de gördüğünüz gibi görsel ile ilgili bilgiler, benzer resimler ve görselin bulunduğu web sitelerini bulabilirsiniz.

google2

escort bodrum

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı