Eğitim

Stockholm Merkez Kütüphanesi

Ülkemizde çok azı aktif bir şekilde kullanılsa da birçok kütüphane atıl bir vaziyette. İnsanların sabahın erken saatlerinde sıraya girdiği kütüphanelerimiz yok. Maalesef bir türlü kitap okumayı sevemedik ülkece. Okuma saatlerimi koymadık okullara, topluca parklarda kitaplar mı okumadık ancak olmadı. Belkide küçükken içimize birileri koymalıydı okumayı. Daha ilk kitaplarla tanıştığımızda sevmeli ve evlerimizde anne babalarımızla birlikte okumalıydık kitapları ama olmadı. Umarım herkes her zaman ve her yerde okur. Sizleri Stockholm merkez kütüphanesinin fotoğrafları ile baş başa bırakıyorum. Fotoğrafları görünce insanın günlerce hatta haftalarca okuyası geliyor.

egitimteknolojinet_Stockholm_merkez_kütüphane (1) egitimteknolojinet_Stockholm_merkez_kütüphane (2) egitimteknolojinet_Stockholm_merkez_kütüphane (3) egitimteknolojinet_Stockholm_merkez_kütüphane (4) egitimteknolojinet_Stockholm_merkez_kütüphane (6) egitimteknolojinet_Stockholm_merkez_kütüphane (7) egitimteknolojinet_Stockholm_merkez_kütüphane (8)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı