Eğitim Teknolojisi

Eğitsel Motor Modelleri

Endüstri meslek lisesi öğrencilerinin belkide en büyük problemlerinden birisi de uygulama derslerinde pratik yapma imkanlarının az oluşu. Atölye öğretmenlerinin öğrencilerine daha çok pratik yaptırmak için çeşitli araç gereçlere ihtiyaç olduğu aşikar. Bugün sizlere meslek liselerinde kullanılabilecek motor modeli göstermek istiyorum. Tamamıyla çalışan gerçeğiyle aynı şekilde çalışma prensiplerine sahip motor modelleri öğrencilerinin incelemesi, söküp ve parçalaması için çok uygun bir model. Meslek liselerindeki öğrencilerin hepsinin gerçek motor ve makinelerle çalışma imkanı olmadığından birebir gerçek modellerle çalışmaları öğrencilere gerçek hayatta çok büyük avantajlar sağlayacaktır.

motor-model-egitimteknolojinet (1) motor-model-egitimteknolojinet (2) motor-model-egitimteknolojinet (3) motor-model-egitimteknolojinet (4) motor-model-egitimteknolojinet (5)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı