Etkileşimli Tahta

Etkileşimli Tahtaların Yeşil bölümlerini Beyaz Tahtaya Çeviren Kaplama

Fatih projesi kapsamında okullara kurulumu yapılan etkileşimli tahtalar okullardan gelen istekler doğrultusunda

etkileşimli tahta + yeşil tahta + beyaz tahta

etkileşimli tahta +beyaz tahta

 Şeklinde iki çeşitti ancak okulların tamamına etkileşimli tahta + yeşil tahta + beyaz tahta kurulumu yapıldı. Birçok mühendis tarafından yanlış bulunan bu uygulama umarız yeni ihalelerde düzeltilir. Ancak kurulum yapan okullar yeşil tahtalardaki tebeşir tozunun etkileşimli tahtaya zarar vermemesi için çeşitli çözümler üretmek durumunda kalıyor. Tahta üstüne tekrar tahta yaptıran bile var.

tahta üstünde tahta_egitimteknolojinet

Tüm bu sıkıntılardan kurtulmak için beyaz tahta kaplaması alıp tahtaların yeşil kısımlarına yapıştırıp yeşil tahtalardan kurtulabilirsiniz. Küçük bir araştırma yaptığımızda ülkemizde satılmayan bu kaplamalar aslında çok uzuz diyebileceğimiz fiyatlarda ortalama 60-70 TL civarında. Ancak yurt dışından getirtmek gerek mywhiteboards.com sitesinde iletişime geçip ürünleri okulunuz için sipariş edebilirsiniz. Site yurt dışı siparişleri de kabul etmektedir.

mywhiteboards_2268_5731975

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı