Eğitim Teknolojisi

eBeam Edge Kablosuz Akıllı Tahta

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okullara dağıtımı yapılan etkileşimli tahtaların kurulum süreçleri halen devam etmekte. İlkokul ve ortaokullara kurulumların gerçekleştirilmesi ise hedeften çok uzak gözüküyor. Bu durumda teknolojinin getirdiği imkanlardan yararlanmak isteyen okullar ve öğretmenleri farklı akıllı tahta çözümlerine yönelebilirler. Fiyat açısından da eskisine oranla çok ucuzlayan akıllı tahtalar hemen hemen her okulun alabileceği seviyelere inmiş durumda.

eBeam Edge Kablosuz Akıllı Tahta - egitimteknolojinet (1)

eBeam Edge Kablosuz Akıllı Tahta ise herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan çalışıyor. Laptopunuza takacağınız wireless aparat ile etkileşime giren akıllı tahtayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Küçük ve modüler parçalardan oluşan eBeam Edge Kablosuz Akıllı Tahta kullanım açısından çok rahat bir kullanım sunuyor.

eBeam Edge Kablosuz Akıllı Tahta - egitimteknolojinet (3)

eBeam Edge Kablosuz Akıllı Tahta - egitimteknolojinet (2)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı