Eğitim Teknolojisi

Mürekkep Kayıt Sistemi

MimioCapture mürekkep kaydetme cihazı, beyaz tahta notlarını ve çizimlerini dört farklı renkte otomatik olarak bilgisayarlarına kaydetme imkânını öğretmenlere sunarak MimioTeach interaktif beyaz tahta ile MimioBoard interaktif beyaz tahtanın işlevselliğini geliştirmektedir. Öğretmenler bunları ileride başvurmaları için öğrencilerine verebilir ya da dersi kaçıran öğrencilerine verebilir. Öğrenciler dikkatlerini daha iyi verebilir, güncellemeleri daha kolay takip edebilir ve her şeyi yazmak zorunda kalmadıkları için daha katılımcı olabilirler. NEW MimioCapture mürekkep kaydetme cihazı için projektöre ihtiyaç yoktur, taşınabilir bu cihazı kullanmak her zamankinden daha kolaydır. Konforlu manyetik kalem taşıyıcı her türlü çelik yüzeye sabitlenir ve MimioCapture kalemleri ile silgisini ders sırasında her zaman elinizin altında bulundurur.

mimio-mürekkep-kayıt-egitimteknolojinet (4)

Öğretmenler, eğitim verirken beyaz tahta notlarını otomatik olarak – bilgisayarlarına kaydedebilirler.
  • Beyaz tahta notlarınızı dilediğiniz zaman, PDF, JPEG ve HTML dâhil çeşitli formatlarda öğrencileriniz için kaydedin, düzenleyin ve yazdırın.
  • Öğrenci çizimlerini anında derslerinize ekleyin.
  • El yazınızı tek tıklamayla yazı tipine dayalı metne dönüştürün.
  • Yakalama modu ile İnteraktif mod arasında dinamik geçiş yapın.mimio-mürekkep-kayıt-egitimteknolojinet (2)
    mimio-mürekkep-kayıt-egitimteknolojinet (3)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı