Eğitim Teknolojisi

Duvardaki Bilgisayar Projesi

Kendini öğrenmenin yollarını araştırmaya adamış olan bu adamın videolarını bir değil mutlaka birkaç defa izledim. Yeni bir şeyler daha öğrenebilir miyim diye? Duvardaki bilgisayarlar projesi ile dünyadaki birçok çocuk üzerinde yaptığı çocukların kendi kendilerine neler öğrenip öğrenemeyeceklerini test ettiği araştırma ve daha fazlasını mutlaka izleyin.

duvardaki-bilgisayarlar-egitimteknolojinet (1) duvardaki-bilgisayarlar-egitimteknolojinet (1) duvardaki-bilgisayarlar-egitimteknolojinet (2) duvardaki-bilgisayarlar-egitimteknolojinet (3) duvardaki-bilgisayarlar-egitimteknolojinet (4) duvardaki-bilgisayarlar-egitimteknolojinet (5) duvardaki-bilgisayarlar-egitimteknolojinet (6) duvardaki-bilgisayarlar-egitimteknolojinet (7)

Hindistanın birçok ücra köşesine yerleştirdiği internet bağlantılı bilgisayarlar ile hiçbir bilgisi hatta yabancı dili bile olmayan çocukların ortaya koydukları harikalar imkansızlıklardan bahseden öğretmenlerimiz için ders alınması gereken bir örnektir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı