Mobil Cihazlar

Çocuklar İçin Samsung Galaxy Kids

Çocuklar için samsung tarafından hazırlanmış galaxy kids renk seçimleri ve dış görünüş olarak tamamen çocuklar için üretilmiş bir tablet. Çocuklar için özel uygulamalarla gelen tablet. 1.2 GHZ işlemci ve 1 GB ram ile gelmekte. Diğer birçok özellik ise standart olarak sunulmaktadır ( wi-fi, bluetooth, sd kart okuyucu, kamera gibi)

Ürünler çok güzel gerçekten ancak ailelere bu ürünlerin kullanımı içinde ufak bir öneri yapmadan geçemeyeceğim; lütfen çocukları bu aletlerle baş başa bırakmayalım, tablet ve bilgisayarların dışında da gerçek bir hayat olduğunu, parkların ve bahçelerin olduğunu arkadaşlarla çok daha eğlenceli vakit geçirebileceklerini unutmasınlar…Saygılar.

samsung-galaxy-tab-kids-egitimteknolojinet (1) samsung-galaxy-tab-kids-egitimteknolojinet (2)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı