Meb Tablet

General Mobile Öğretmen Tableti

17 Şubat yani bugün itibariyle dağıtılan GM öğretmen tabletine yakından bakma fırsatı bulduk. İlk görünüş bizim için vestel tabletlerden daha olumluydu. Çok daha zarif bir tasarıma sahip olan GM e-tab sağlamlık açısından da yine vestel tabletlerden daha sağlamdı. Ayrıca taşıma kılıfı da yine kalite açısından yeterli seviyedeydi. Daha önce dağıtılan tabletlerden özellik olarak çok ayrılmayan e-tab 16 GB dahili hafıza, 1 GB ram, wi-fi, bluetooth ve kamera ile birlikte geliyor.

Öğrenci tabletlerinden farklarına gelince; en büyük farkları sınırlamaların çok daha az olması öğrenci tabletlerinde bulunan internet sınırlamaları öğretmen modellerinde bulunmamaktadır. Donanım ve yazılım olarak aynı özelliklere sahip olan tabletlerin sadece sınırlılıkları farklı. Ayrıca öğretmen tabletlerin de bluetooth klavye ve kalem de öğrencilerden farklı olarak gelmektedir.

gm-öğretmen-tableti-egitimteknolojinet (3)

gm-öğrenci-tableti-egitimteknolojinet (8) gm-öğrenci-tableti-egitimteknolojinet (9) gm-öğrenci-tableti-egitimteknolojinet (10)
gm-öğretmen-tableti-egitimteknolojinet (2) gm-öğretmen-tableti-egitimteknolojinet (4) gm-öğretmen-tableti-egitimteknolojinet (5)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı