Mobil Cihazlar

Özel Bir Tablet

Konuşma ve iletişim güçlüğü olanlar için özel olarak tasarlanmış olan dynavox tabletler özel ses donanımları ve kameraları ile kaliteli ve yüksek ses ile ayrıca sağlamlıkları ile konuşma ve duyma sıkıntısı olan insanlar için özel tasarlanmış. İsterseniz benim tabletim, bilgisayarım veya akıllı telefonum var diyorsanız dynavox özeli yazılımı sizin için uygun hale getirmiş. İçerisindeki sembollerle desteklenen yazılım birçok kişinin hayatını kolaylaştırıyor.

Rahatsızlıkları yüzünden sosyalleşme sıkıntısı da unutulmamış. Yaşamlarını rahatlıkla paylaşabildikleri bir yapıda hazırlanarak çok daha sosyal olmaları sağlanmış. Daha ayrıntılı bilgi ve satın almak için dynavox sitesini ziyaret edebilirsiniz.

dynavox-egitimteknolojinet (1) dynavox-egitimteknolojinet (2) dynavox-egitimteknolojinet (3) dynavox-egitimteknolojinet (4) dynavox-egitimteknolojinet (5)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı