Eğitim Teknolojisi

Smart Gözlük

Google tarafından hazırlanmış olan Google glass akıllı gözlük henüz test aşamasındaki iken birçok firma akıllı gözlüklerini hazırlayıp satışa sunmuş durumda. M100 Smart gözlük Android tabanlı işletim sistemiyle birçok iş için özelleştirilmiş uygulamaları ve uygulama geliştirme desteğiyle satışa çıkmış durumda. Wi-fi, bluetooth, GPS ve akıllı telefonlarla bağlantı seçenekleriyle gelen akıllı gözlükler henüz yüksek fiyatlarla satılıyor. M 100’ün bir farklı özelliği ise bir gözlükten çok bir gözlük aparatı diyebiliriz. Kendi gözlüğünüze monte edebileceğiniz aparat ile kendi gözlüğünüzde akıllı gözlük oluyor.

m100-akıllı-gözlük-egitimteknolojinet (1) m100-akıllı-gözlük-egitimteknolojinet (2) m100-akıllı-gözlük-egitimteknolojinet (3) m100-akıllı-gözlük-egitimteknolojinet (4) m100-akıllı-gözlük-egitimteknolojinet (5)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı