Bilgisayar

Microsoft Surface Pro 2

Milli Eğitim Bakanlığında en çok kullanılan işletim sistemi olan windows firmasının sahibi Microsoft tarafından hazırlanan Microsoft Surface Pro 2 sonunda görücüye çıktı. Milli Eğitim Bakanlığı ile olan sıkı ilişkileri sebebiyle ülkemizde de çokça görebileceğimiz Microsoft Surface Pro 2 ayrılabilir klavyesiyle birlikte gelen bir tablet. Microsoftun ekranının sağlamlığıyla övündüğü tabletin sağlamlılığını kanıtlamak için tableti bir kaykay gibi kullanmıştı. ARM işlemcili bilgisayarlar 900 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. 512 GB harddiskli versiyonu ise yaklaşık 1800 dolar. Satış fiyatı rakip tabletlerle kıyaslandığında biraz yüksek olan  Surface Pro 2′ nin piyasada nasıl satış rakamları yakalayacağı ise merak konusu. Surface tableti bazı konferanslarda hediye olarak dağıtan microsoft bu sefer de hayal kırıklığı yaşayabilir.

surface-pro-2-egitimteknolojinet (3) surface-pro-2-egitimteknolojinet (5) surface-pro-2-egitimteknolojinet (2) surface-pro-2-egitimteknolojinet (8) surface-pro-2-egitimteknolojinet (7) surface-pro-2-egitimteknolojinet (4) surface-pro-2-egitimteknolojinet (6) surface-pro-2-egitimteknolojinet (9) surface-pro-2-egitimteknolojinet (1)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı