Eğitim TeknolojisiMeb Tablet

Öğrencilere Özel Tablet Kılıfı

Tabletlerin nazik aletler olduğu düşünüldüğünde bir de bu aletleri çocukların kullanıldığını varsayarsak sağlam bir kılıf mutlaka şart diyoruz. Çocukların ister istemez yapacağı düşürmeler, çarpmalar tabletlere zarar verecektir. Kensington tarafından hazırlanmış olan çanta şeklindeki özel kılıf tabletleri hem düşme ve çarpmalar hem de su gibi zararlı durumlardan koruyor. Kılıfı ayrıca tablet standı olarakta kullanılabiliyor. Bu sayede ekstra bir stand almanıza da gerek kalmıyor. Öğrenciler ve daha küçük yaştaki çocuklar için birebi olan tablet kılıfı bu özellikleriyle diğer kılıflardan öne çıkıyor.

Commercial Photo Shoot for Kensington SafeGrip by Maurice Ramirez Commercial Photo Shoot for Kensington SafeGrip by Maurice Ramirez Commercial Photo Shoot for Kensington SafeGrip by Maurice Ramirez Commercial Photo Shoot for Kensington SafeGrip by Maurice Ramirez Commercial Photo Shoot for Kensington SafeGrip by Maurice Ramirez kılıf-tablet-egitimteknolojinet (8) kılıf-tablet-egitimteknolojinet (9) kılıf-tablet-egitimteknolojinet (10) kılıf-tablet-egitimteknolojinet (6) kılıf-tablet-egitimteknolojinet (7)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı