Meb Tablet

Yeni 9. Sınıfların Tabletleri Yolda

Geçtiğimi yıl ilk defa tabletleri ile buluşan etkileşimli tahtaları ve internet bağlantıları tamamlanan okullarımızın yeni 9. sınıflarına tablet bu eğitim öğretim yılı başında verilmemişti. Bu eğitim öğretim yılı başında verilemeyen tabletler 15 Nisana kadar okullara ulaştırılmış olacak. Bu eski dağıtım yapılan okulların öğrencileri geçtiğimiz yıl vestel tablet alırken bu yıl dağıtım yağılan öğrenciler ise general mobile tabletleri alacaklar.

Tablet dağıtımları yapılarak eğitime entegre edilecek ise ; her yıl kitaplar ile birlikte eğitim öğretim yılı başlamadan tabletler de öğrencileri önünde hazır olmalıdır. İhaleler bu şekilde bir önceki eğitim öğretim yılında yapılarak ders zamanına yetiştirilmeli ve öğretmenlerde bu doğrultuda hazırlıklarını yapmaları gerekmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı