Eğitim Teknolojisi

Projeksiyon Kontrol Paneli

Birçok projeksiyon kullanıcısının en büyük sıkıntısı kabloların bağlantılarının yapılması ve daha sonra farklı kaynaklardan görüntü alınması gerektiğinde kabloların değiştirilmesi sırasında ortaya çıkan görüntü kayıplarıdır. Epson firması bu sıkıntıların çokluğundan olacak ki bir projeksiyon kontrol paneli oluşturmuşlar. Bu panel sayesinde birçok farklı kaynağı projeksiyona bağlayıp üzerindeki butonlar yardımıyla kabloları sökmeden kaynakları değiştirebilirsiniz. Ayrıca ses sistemi bağlantılarını da power pilot üzerinden yapabilirsiniz.
power_lite_egitimteknolojinet (1) power_lite_egitimteknolojinet (2) power_lite_egitimteknolojinet (3) power_lite_egitimteknolojinet (4)

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı