Eğitim

Öğrencileriniz için Sertifika Hazırlayın

Bir çok insan yaptıklarının karşılığı olarak ödüllendirilmek ister. Bu insanı motive eder ve sonraki çalışmaları için teşvik edici bir hamle olur. Okulda öğrencilere verilen notlar da bir nevi bu şekildedir ancak yıl sonuna kadar karneleri göremeyen öğrenciler için notların somut karşılıklarının olmaması biraz öğrencilerin motivasyonunu düşürür. Bu sebeple çeşitli davranışlar yada çeşitli görevleri tamamlayan öğrencilere dönem başı yada sonu olduğuna bakılmaksızın sertifikalar hazırlanarak verilmelidir. Örneğin code org sistemindeki her kodlama bölümünü bitiren kişiye nasıl sertifika veriliyorsa okullara çeşitli görevleri bitirenler içinde zaman zaman sertifikalar verilmelidir.

Peki en kısa yoldan nasıl sertifika hazırlayabiliriz. certificates4teachers.com sitesi üzerinden istediğiniz tasarımları seçip daha sonra üzerinde yazmak istediklerinizi yazarak sertifikanızı hazır hale getirebiliyorsunuz.

sertifika-egitimteknolojinet

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı