Eğitim Teknolojisi

Defterde Yaz Tablette Düzenle

Teknoloji ne kadar ilerlese de kalem kağıt kullanmanın yerini hiçbir şey tutmaz diyenleri duyabiliyorum. Aynısı e-kitaplar için de geçerli sayılır. Kalem kağıttan ayrılamayanlar ve ayrıca teknolojiden de vazgeçemeyenler için özel olarak tasarlanan bamboo spark kalem ve defter seti yazılanları anında tablete veya akıllı telefona aktarabiliyorsunuz ve tekrar teknolojik imkanların verdiği şekilde düzenlemeye devam edebilirsiniz.

bamboo-egitimteknolojinet

135 dolarlık fiyatı biraz yüksek olduğu için sizlere bamboo’un yaptığı işin kısaca nasıl yapabilirsiniz şimdi ondan bahsedeyim. El yazısı ile yazdığınız yazıları ve çizimlerin fotoğrafını tabletiniz ya da akıllı telefonunuz ile çekerek bamboo not aracında düzenlemeye devam edebilirsiniz ve böylece 135 dolarınız cebinizde kalır yok ben o kadar bekleyemem ve uğraşamam derseniz amazon üzerinden bamboo’yu satın alabilirsiniz. Tanıtım videosunu yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı