Eğitim Teknolojisi

Yeni Nesil Sınıflar İçin Kamera

Okullarımızın bir çoğu artık etkileşimli tahtalarla donatılmış durumda. Bu durum eğitimcilerin farklı eğitim uygulamalarını deneyimlemelerine, görmelerine imkan sağlamaktadır. Örneklemek gerekirse farklı bir okuldaki sınıf ile iletişime o sınıfta yapılan uygulamaların sınıfınız öğrencileri tarafından izlenerek deneyimlerin paylaşılması günümüz şartlarına çok önemlidir. Farklı bir örnek; okulunuzdaki öğrencileri NASA’da çalışan bilim adamları ile video konferans görüşme ile bir araya getirerek bilim adamları ile birebir görüşmelerini sağlayabilirsiniz.

avercc30-egitimteknolojinet2

Yukarıda belirttiğimiz örnekler ve daha birçok farklı uygulama için kullanabileceğiniz sınıf için üretilmiş video konferans kameraları ile birçok projeye imza atabilirsiniz.

avercc30-egitimteknolojinet5

Aver CC30 kamera ve wireless mikrofonu sayesinde video konferanslarınız çok daha kaliteli bir şekilde gerçekleşecek.

avercc30-egitimteknolojinet

Ödüllü Aver CC30 kamera HD kalitesinde video ve fotoğraf çekebilme özelliklerinin yanı sıra kablosuz özellikli mikrofonu ile benzersiz bir deneyimi birlikte sunuyor. Skype for Business, Zoom.us, Adobe Connect, and Google Hangout ve benzeri uygulamalar ile kolaylıkla kullanılabilen kamera ayrıca mac ve pc uyumu ile de ön plana çıkıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı