Eğitim

Finaldeyiz Artık Oylarınızı Bekliyoruz…

Eğitimde En İyiler Ödülleri eğitim sektörüne gönül ve destek veren kurumların ve bireylerin ödüllendirildiği ulusal bir ödül programıdır. Okul öncesi, ilk, orta ve lise düzeyinde eğitim veren kurumlarımızın, öğretmen ve okul yöneticilerimizin ve eğitim dışı kişi ve kurumların eğitim alanında ilgili kategorilere yönelik gerçekleştirdikleri uygulama ve projelerinin ödüllendirildiği bir organizasyondur. Eğitimde En İyiler Ödülleri kurumlar ve bireylerin, daha iyi bir eğitim ve yeni nesil yetiştirmek adına standart akademik eğitimin yanında sundukları katma değerin halk oylaması yolu ile değerlendirildiği ilk ödül olma özelliğini taşır.

Classloom tarafından ilk defa düzenlenen bu organizasyonda egitimteknoloji.net olarak Yılın Eğitim Yazarı ve Blogger‘ı kategorisinde finale kalmış bulunmaktayım.

Buraya tıklayarak finalistlerin yer aldığı bölümde profilimin hemen yanındaki oy ver butonuna tıklayarak oy verebilirsiniz. Mutlaka sisteme dahil olarak oy kullanınız böylece eğitim adına güzel bir şeyler yapmaya çalışan birilerine desteklerinizi sunmuş olacaksınız.

egitimde-en-iyiler-egitimteknolojinet5

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı