Eğitim Teknolojisi

Bett Show 2019 Başladı

Dünyanın en büyük Eğitim Teknolojileri etkinliklerinden biri olan Bett Show 2019 23-26 Ocak Tarihleri arasında  Londra’da başlamış bulunmakta. Katılamayanlar ama an be an takip etmek isteyenler için twitter takip için tıklayınız.  

Birbirinden ilgi çekici atölyeler, seminerler, davetli konuşmacılar ve firmaların eğitimteknolojileri alanındaki son yeniliklerini görebileceğiniz bett show da kendi alanındaki en önemli organizsyondur diyebiliriz. Bu yıl trend olan ürünler genellikle son yılların da trendi olan Stem ve robotik uygulamaları. Bu yılki konuşmacıların da odaklandığı konular arasında eğitimde Stem uygulamaları ve robotik uygulamaları başı çekmektedir. Eğitim Teknolojilerinin geleceğinin konuşulduğu, ürünlerinin tanıtıldığı bu fuara gidememiş olsanız da yakından takip etmek isteyenler yazımızın başında verdiğimiz twitter linki ile güncellemeleri takip edebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı