Meb Tablet

MEB Tabletler İçin Kısıtlamasız İşletim Sistemi

Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Fatih Projesi kapsamında öğretmenlere ve öğrencilere dağıtılan tabletler için Android işletim sistemleri güncellendi ve kısıtlamasız hale getirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Fatih Projesi kapsamında öğretmenlere ve öğrencilere dağıtılan tabletler için Android işletim sistemleri güncellendi ve kısıtlamasız hale getirildi. Bu sayede öğretmenler ve öğrenciler artık kısıtlama olmadan evlerinden ve farklı yerlerden internet erişimi ve uygulamalara erişimini rahatlıkla sağlayabilecekler. İşletim sistemlerini Milli Eğitim Bakanlığının http://fatihprojesi.meb.gov.tr/tabletRom.html web sitesinden indirebilirsiniz.

İşletim sistemlerinin (ROM) kurulumu standart bir tablet için yapılan kurulum işlemlerinin aynısını yaparak kurabileceksiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Hikmet Tutaysalgır

Eğitimin ve Teknolojinin buluştuğu noktada tüm eğitimci, öğrenci ve teknoloji severlere dünyadaki gelişmeleri aktarmak ve faydalanmalarını sağlamak amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Eğitim Teknoloğu - İntel Öğretmen Programı Öğretmen Eğiticisi - Fatih Projesi Öğretmen Eğiticisi - Google Certified Educator - Microsoft İnnovative Educator - Blog Yazarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı